Yeni Tasarımıyla isbank.com.tr Yayında

Yeni Tasarımıyla isbank.com.tr Yayında

Türkiye İş Bankası‘nın yeni tasarımı yayına alındı. Uzun zamandır aynı tasarımı kullanan Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan İş Bankası, isbank.com.tr‘de yeni tasarımıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.


İş Bankası, tasarımını değiştirmeden birkaç gün önce müşterilerine e-posta yoluyla yeni tasarıma geçeceğini duyurmuştu. Tam da e-posta da duyurdukları gibi yeni tasarımları kullanıcı dostu olmakla birlikte yenilikçi servisler sunuyor.


Hazır İş Bankası’ndan bahsetmişken, İşCep Parakod*‘dan da bahsetmemek olmaz. İş Bankası’nın en yeni kolaylıklarından biri Parakod ile 16-30 Nisan 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 100TL ve üzeri alışverişe 25TL değerinde Maxipuan kazanabiliyorsunuz. Kampanyanın detayları ve İş Bankası’nın yeni tasarımını görmek hemen isbank.com.tr’ye bağlanabilirsiniz.


*(İşCep Parakod: İşCep Parakod Şipşak Alışveriş, internet bağlantısı ve kamerası olan IOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarının kullanılarak, anlaşmalı üye işyerlerinin gazete, dergi, bilboard vb. ilanlarında, broşür ve afişlerinde yer alan ürünlere ait QR kod okutulmak suretiyle alışveriş yapılabilmesidir. Özelliğin kullanılabilmesi için müşterilerimizin uygulama ile uyumlu cep telefonlarında İşCep Parakod yüklü olması gerekmektedir.)