İhracat Fazlası Ürünler En Ucuz Nereden Alınır?
Paylaş

İhracat fazlası ürünler ve mallar satın almak isteyenler için bu sayfada, Türkiye genelinde her ile satış yapan ihraç fazlası mal satan yerleri yazdık. İhraç fazlası mal nereden alınır? En kaliteli marka ihraç fazlası defolu ürünler ve mal nerede satılır? İstanbul, Denizli, Bursa, Kayseri, Gaziantep, Adana, Uşak, Ankara, İzmir illerinde bulunan ve her sene sürekli olarak ihraç fazlası veren fabrikalardan alacağınız çok ucuz ve marka olmuş tekstil, ayakkabı, havlu vb her türlü ürünü kendi iş yerinize çok iyi fiyatlara satabilirsiniz.


İhracat Fazlası Ürün Satanlar


İhraç fazlası ürün nedir sorusunun yanıtı ile başlayacak olursak; Her fabrika ya da üretim atölyesi yurt dışına ürün satmak için bir üretim hedefi belirler. Ama her zaman tüm olumsuz şartla göz önüne tutularak sipariş verilen ürünlerden daha fazla ürün üretilir. İhraç edilen ürünlerden arta kalan diğer ürünler de iç piyasaya sürülür. Bu iç piyasa ürünlerine ihraç fazlası mal denilir.


Bu üretim mallarını genelde; Tekstil üzerine sipariş alan fabrikalar ve orta ölçekte iş yapan tekstil atölyeleri üretmektedir. Ellerinde alan ve satılamayan bu fazlalıklar uygun fiyattan satılabilmektedir. En karlı iş alanı haline gelen bu sektörde şu anda binlerce kişi çok iyi paralar kazanmaktadır. 1 TL’ye mal edilen bir ürün pazarda en ucuz 10 TL’den müşteri ve alıcı bulabilmektedir. Bu da neredeyse %1000 kar marjı anlamına gelmektedir.


İhracat Fazlası Mallar Nereden Alınır 2020


İhracat fazlası mal almak istiyorum 2020 diyenler genelde giyim üzerine dükkan olup da herhangi bir Marka’ya bağlı olarak çalışmayan esnaflardır. Bu kişiler vitrine her türlü giyim eşyasını koyarlar; ama bunların nerden alınacağı da onların kar marjını direkt etkiler. Bu nedenle, ihracat fazlası malların nereden alınacağı önemli bir konuyu oluşturmaktadır. Bu ürünler; Tekstil işinin gelişmiş olduğu illerde bulunabilir. Bunlar; • İstanbul (Güngören, Zeytinburnu, Bağcılar, Esenyurt, Merter, Mahmutpaşa, Kapalıçarşı)

 • İzmir (Kemeraltı, Buca)

 • Manisa

 • Bursa

 • Denizli (Babadağ, Honaz, Sarayköy, Kaleiçi Çarşısı, Babadağlılar İş Merkezleri, Kınık)

 • Gaziantep

 • Kayseri

 • Adana

 • Mersin

 • Antalya

 • Kocaeli

 • Ankara


Gibi tekstil üretiminin iyi olduğu illerde ihracat fazlası mal tedarik etmek çok daha hızlı ve kolay olmaktadır. Bu iller içinde 2020 güncel açık adresi ve telefon numarası olan yerleri sizin için yazıyoruz. Özellikle iki adet adresi lütfen unutmayın. Buradan en ucuz siparişleri bulabilirsiniz. Bu yerler; • Denizli Kaleiçi Çarşısı ve Babadağ İş Merkezi

 • İstanbul Merter İhraç Fazlası Satan Yerler


Bu  iki ilde oturmuyorsanız telefonla arayarak sipariş verip önde ödemesiz eve kargo teslimi şeklinde ürünleri isteyebilirsiniz. Yakın illerde oturuyorsanız şahsen giderek elden teslimat yapabilirsiniz.


İhraç Fazlası Defolu Ürünler Nerede Satılır?


İhraç fazlası defolu ürünler ve İhraç fazlası ürünler ikiye ayrılır. Bunların birincisi hiç defosu ayıbı olmayan ürünler olup, ikincisi ise gözle görülmeyen; ama Avrupa Birliği standartlarına uymadığı için küçük ayıplardan dolayı defolu kabul edilen ve yurt dışına satılmayan ürünlerdir. Türkiye’nin birçok yerinde Avrupa Birliği Kalite Standartlarına uymayan tekstil ürünleri satılmaktadır. Bunda şimdilik sorun yoktur. Bu durumda siz de fabrikaların ihraç fazlası defolu ürünlerini satın alabilirsiniz.


İhraç Fazlası Ürün Neren Alınır 2020


Bu ürünler genelde; İstanbul Kapalıçarşı, Merter Ucuzluk Pazarında, İstanbul Güngören Tekstil Pazarında, Denizli Babadağ İş Merkezlerinde, İzmir Tekstil Pazarında bulunabilir.


Defolu Ürünler


İhracat Fazlası Marka Ürünler Perakende ve Toptan


Perakende satış; teker teker ürün almak ya da çok yüksek miktarda olmayıp seri üretim olan parti malı ürünleri satın almaktır. Bazı yatırımcılar on binlerce adet parti malı ihraç fazlası marka ürünler sipariş ederken, bazı yatırımcı ve küçük esnaflar ise beşer ya da onar adet parti malı isterler. Bu da ihraç fazlası ürünler için hem perakende hem de toptan alım fırsatı vermektedir. Satılan miktarlar, ürünlerin fiyatlarına direkt etki etmektedir. İhraç fazlası marka ürünler 2020 yılında da en çok kazandıran ürün grupları arasında yer almaktadır. Ne kadar çok alınırsa fiyatında da ona göre indirim yapılabilmektedir.


Merter İhraç Fazlası Toptan Giyim


Merter İhraç fazlası giyim pazarı ve esnaf çarşısı Türkiye’de üretim fazlası ürünlerin satıldığı ana merkezlerden biri sayılmaktadır. Eğer gerçek manada iyi ürün satın almak istiyorsanız size tavsiyemiz mutlaka bir kez olsun İstanbul Merter çarşısına gitmeniz ve malları kendinizin kontrol etmenizdir.  Merter Ucuzluk pazarı adresi ve yol haritası aşağıda eklendi. Sizin için birkaç iş yerinin iletişim ve telefon numarasını da koyuyoruz.


Merter İş Yeri Telefon ve  Adresleri: TIKLA


İstanbul Güngören Ucuz Toptan Alışveriş


İstanbul Güngören bölgesi tam bir üretim fazlası tekstil malları ile doludur. Her köşe başında büyük bir toptancı bütün markaları satabilmektedir. İster parti mali seri üretimler olsun isterseniz perakende olsun iyi ürünleri İstanbul Güngören’de bulabilirsiniz.


Ucuz toptan alışveriş yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz. Unutmayın ürün satarken değil alınırken kazandırır. Siz de çok ucuza satın alacak ve iyi kar payı ile yine satacaksınız.


İhraç Fazlası Tekstil Ürünleri Satılan Yerler Telefon ve Adresleri


İhracat fazlası tekstil ürünleri, İzmir, Ankara, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere birçok yerde bulabilirsiniz. Bunların bazı fabrikaları ve fabrika satış mağazalarının telefon numarası ve açık adreslerini yazalım.


Menderes Tekstil: Denizli/ Sarayköy İlçesi- Kınık Köyü- Denizli- Aydın Yolu Üzeri 20 Km.


Gündeks: Ulubey Yolu, Halka Sokak No: 34 Bursa/ Yenişehir


Nergisteksil: İstanbul Silivri


Topraklar Giyim: Ankara Ostim


Özkayalar: İzmir Buca Şirinyer Karabağlar


İzmir Denizli Bursa Gaziantep’te İhracat Fazlası Mal Satılmaktadır


İzmir ve Denizli gibi illerde neredyse her evin altına bir küçük tekstil atölyesi bulunmaktadır. Üretilen her ürün yurt dışına satılamadığı için bu ürünler, zaman zaman yurt içinde üretim fazlası mal olarak çok ucuza satılmaktadır. Bu gibi ticaretin yapıldığı yerler arasında; Denizli, İzmir, Bursa ve Gaziantep illeri en önde gelmektedir. Bu illerde İstanbul’dan farklı olarak fason çalışma çok fazladır. Fason çalışan iş yerleri sayesinde her sene çok fazla mal ortaya çıkmaktadır. Üretim fazla olunca fiyatlar da uygun olmaktadır.


Ürün Fiyatları 2020


Denizli, Bursa, İzmir ve Gaziantep’te oturup da ürün siparişi verecek olanlar, bu illerde bulunan  tüm tekstil fabrikalarının ihracat fazlası mal sattıklarını ifade edebiliriz. Bunlar içinde; Evita, Turkuaz, Abalıoğu, Özilter gibi fabrikalar ön plana çıkmaktadır.


LCW İhraç Fazlası Ürünler 2020


LCW ihraç fazlası ürünleri satın almak isteyenler, LCW mağazaları için üretilen tekstil ürünlerinin fazlası olan ürünleri ucuz bir şekilde satın alma yoluna gitmeleridir. Bu gibi ürünlerin çok küçük defoları olabilir; ama iç piyasada çok rahat satılabilmektedir. Ayrıca LCW ihraç fazlası malların ve ürünlerin kalitesi de ortada olduğu için oldukça yüksek kar payı bırakmaktadır. 2020 için fiyat listeleri için direk irtibat kurulabilmektedir.


Üretim Fazlası İç Giyim, Havlu, Eşarp, Mont, Ayakkabı, Giysi


İhracat fazlası ürünler sadece giyim üzerine değil aynı zamanda; havlu, bornoz, eşarp, mont, eşofman, ayakkabı ve daha birçok mal için geçerlidir. Bu üretim fazlası malları, doğru yerden satın aldığınızda çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. LCW, Zara, Colıns, Rodi, Nike, Adidas, Lescon, Limon,Koton gibi ihraç fazlası malları dükkanda uygun ve indirimli sattığınızda çok iyi gelir elde edebilirsiniz.Paylaş