VakıfBank: Like Card Kredi Kartı [İnceleme]

VakıfBank: Like Card Kredi Kartı [İnceleme]

Like Card, tam senin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Bu kartla, tüm dünyada alışveriş yapabilir ve alışveriş yaparken sana özel fırsatlardan yararlanabilirsin. Ayrıca, kartınla yaptığın her alışverişte çekiliş hakkı kazanarak çok özel hediyelere sahip olma şansı yakalayabilirsin.


Öncelikle, VakıfBank’ın sunduğu tüm Worldcard özellikleri elinin altında olacak. Bu kartla, dünyanın her yerinde yapacağın alışverişlerden Worldpuan kazanacaksın. Kazandığın Worldpuan’ları, “para” yerine alışverişlerinde kullanabileceksin. Like Card’ınla, 250.000’i aşkın World Üye İşyeri ve VakıfBank Üye İşyerleri’nde yapacağın alışverişlerinde yağmur gibi Worldpuan kazanacak, taksit yapabileceksin.


VakıfBank Like Card Özellikleri


LikePuan, sadece bu kart sahiplerine özel, Worldpuan’a ek olarak bir de Likepuan kazanma şansı yarattık. Hem de kazanması çok kolay. Yaptığın her 1TL’lik alışverişte, 1 Likepuan kazanacaksın. Üstelik Worldpuan kazanmaya da devam edeceksin. Kazandığın Likepuan’ları ise bu sitede yayınlanan çekilişlerde, hediye kazanmak için kullanabileceksin.


Kampüs Kart’ını Like Card olarak kullanabilir ve ona özel fırsatlardan yararlanabilirsin. Nasıl mı? Kartınla yapacağın harcamalarda, Worldpuan’lara ek olarak LikePuan da kazanacaksın. Her 1 TL’lik alışverişin için 1 LikePuan kazanacak ve her bir LikePuan’ı bu sitedeki hediyelere çekiliş hakkı için kullanabileceksin.


Alışverişin en popüleri internet alışverişi: Like Card ile yapılan her 75 TL ve üzerindeki sanal alışverişlerde, %10 worldpuan kazanılacaktır. Maksimum, 15 TL değerinde worldpuan kazanılabilecektir. Başarını tebrik eden kampanya: Eğer başarılı bir öğrenciyim diyorsan, bu kampanya tam sana göre… Ortalaman yüksek gelirse, transkript belgeni VakıfBank’a e-posta olarak gönder, 2000 ila 10.000 likepuan arasında hediye kazan.


MilPlus Seyehat Programı ile yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm alışverişlerinden kazandığın Worldpuan’ları, VakıfBank ve World Üye İşyerleri’nin yanı sıra MilPlus ile daha değerli kullanarak uçak ve otobüs bileti alabilir, otel/tur rezervasyonu yaptırabilirsin. Like Card ile beğendiğin ürüne taksit yoksa PeşineTaksit var! Peşin peşin al, 444 0 724 Telefon Bankacılığı’nı ara, 9 aya kadar cazip fırsatlarla taksitlendirelim…


Doğayı korumak için hesap ekstrenin e-ekstre’ye dönüştürülmesini istersen 12 TL’lik yıllık kart ücretini ödeme!


VakıfBank Like Card Başvurusu


Aşağıda vereceğimiz bağlantı üzerinden VakıfBank Like Card başvurusu yapabilirsiniz. Fakat, önemli bir uyarıda bulunmak istiyoruz, internetten yapacağınız Like Card başvurusunun ardından [email protected] e-posta adresine konu alanına T.C. kimlik numaranızı yazarak öğrenci belgenizi göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca başvuru formunda Like Card’ı seçmeyi unutmayın.


VakıfBank Like Card Başvuru Formu