Tekstilbank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Tekstilbank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Gün geçmiyor ki yeni bir ihtiyaçlar karşı karşıya kalmayalım. Sınırlı bütçeler karşısında sınırsız ihtiyaçlar aşılmaz engeller oluşturmakta ancak bu alanlarda finansal destek sunan bankalar sayesinde taşıttan konuta kadar pek çok alanda ihtiyaçlar beklemek zorunda kalmamaktadır. Tekstilbank ihtiyaç kredisi alanında özel faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri sunmakta anında çıkan sağlık giderleri dert olmadığı gibi hep hayal ettiğiniz tatile gitmek için para biriktirmek zorunda kalmayacaksınız. Almak istediğiniz kredi tutarına göre farklı avantalı faiz oranları uygulayan tekstil bank, her bütçeye özel ödeme koşulları oluşturmaktadır.


İnternet şubesinden talep edeceğiniz 5000 tl ye kadar kredi tutarlarında faiz oranları 1,10 olurken 5000 tl ile 15000 tl arasındaki kredi talepleriniz 1,12 faiz oranı üzerinden hesaplanacaktır. Güz kampanyası olarak ta almak istediğiniz kredi miktarları için 1,19 faiz oranı karşınıza çıkabilecek 30000 tl ye kadar kredi kullanma avantajınız bulunmaktadır. Bu tutar için bu kampanya ile kredi çektiğinizde aylık ödeme olarak 1072 tl gibi bir rakam çıkabilecektir. Ferahlatan kredi ise Tekstilbank ihtiyaç kredisi alanında en avantajlı seçeneklerden biri olmakta 1-12 ay arasında 1,14, 12-24 ay arasında 1,16, 24-36 ay arasında ise 1,18 faiz seçenekleri belirlenmiş durumdadır.


Kullanacağınız alanda daha düşük meblağlarda kredi kullanmak istiyorsanız daha ekonomik seçenekler karşınıza çıkabilecek, hesaplı kredi adı altında 3000 tl ye kadar 0,99 faiz oranı uygulanabilmektedir. Hesaplı tarifelerde 5000 tl için 1,09 olan faiz oranı yeni yıla merhaba kredisi ile sabitlenmekte ve 0-36 ay arası kredi seçenekleri için 1,06 faiz oranı kullanılabilmektedir. Her kampanyalı seçenekte aylık ödemelere yansıtılan kredi kullanım tahsis ücreti ile hayat sigortası da kredi tutarı ve kredi kullanan bireyin yaşı ve cinsiyetine göre değişebilmektedir.


Tekstilbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu


Tekstilbank ihtiyaç kredisi kullanacaklar birbirinden farklı kampanyalarla avantajlı kullanımlar elde edebilirken, farklı ihtiyaçlar için ayrı kredi başlıkları açılmış durumda ve her kullanım için özel seçenekler kredi kullanacak bireyler için avantajlı olabilecek imkânlar içermektedir. evlilik, eğitim, eğitimci, tatil, kurumsal firma çalışanları, izolasyon, kira, tekne, ipotekli finansman ve kamu çalışanları kredileri başlıkları altında her ihtiyaca çok özel avantajlar sunulmaktadır.


Tekstilbank ihtiyaç kredisi başvurusu bu bağlantı üzerinden yapılabilir. Ayrıca, sizler için Online Kredi Başvurusu için bankaları listelemiştik dilerseniz alternatiflere göz atarak diğer bankalardan da ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.