Online Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz 10 Banka

Online Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz 10 Banka

Zamanınız kısıtlı olduğu için banka şubelerine gitmek yerine online kredi başvurusu yapmayı tercih etmiş olabilirsiniz. Çevrim içi kredi başvurusu alan birçok banka mevcut, biz sizler sizler bu bankaları listeledik. Yazımız içinde bu bankalara ait ödeme seçeneklerini, yazının yazıldığı tarihte verilen güncel faiz oranlarını başvuru bağlantılarını edinebilirsiniz.


1. Halk Bankası


Halkbank
Halkbank

Online kredi başvurusu yapabileceğiniz ilk banka, en çok tercih edilen bankalardan biri olan Halkbank. Bu bankanın birçok kredi kampanyası bulunuyor. Örneğin, kamu personellerine özel veya emeklilere özel uygun ödeme koşullarıyla kredi verebiliyorlar.


Halk Bankası, 10.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelere kadar yüzde 1.35 aylık faiz oranıyla kredi verebiliyor. İnternet üzerinden her tüketici bu krediye başvuru yapamıyor, Halkbank’ta internet şubesi kullanıyorsanız buradan başvurunuzu yapabilir eğer internet şubesini kullanmıyorsanız başvurularınızı şubeler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.


2. DenizBank


DenizBank
DenizBank

Etkili sosyal medya kampanyalarıyla sık sık gündeme gelen DenizBank, kredi almak isteyen tüketicilerin önemli seçenekleri arasında yer alıyor.  DenizBank; 12, 24 ve 36 vadelerde geri ödeme seçeneği sunuyor. Web’de kredi hizmetiyle de kısa bir süre içinde kredinizin durumunu size bildiriyor.


DenizBank online kredi başvurusunu buradan gerçekleştirebilirsiniz. 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebileceğinizi belirtelim.


3. VakıfBank


VakıfBank
VakıfBank

3 aylık dönemler veyahut 36 ay vadelerle VakıfBank’tan aylık yüzde 1.60 faiz oranıyla kredi çekebiliyorsunuz. İpotekli kredi veya çeşitli kredi ürünlerine göre faiz oranının değişebildiğini belirtelim. VakıfBank kredilerine maaş bordronuzu ya da emekli aylığınızı belgeleyerek başvuru yapabiliyorsunuz.


İlk bankada olduğu gibi VakıfBank’a online kredi başvurusu yapmanız için internet şubesi kullanmanız gerekiyor. İnternet şubesi kullanıyorsanız buradan, kullanmıyorsanız VakıfBank şubelerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.


4. Ziraat Bankası


Ziraat Bankası
Ziraat Bankası

Ülkemizin en köklü aynı zamanda yenilikçi bankalarından biri olan Ziraat Bankası, 36 aylık vade seçenekleriyle geri ödeme imkanı sunuyor. Ziraat, başvuruların olumlu olarak sonuçlanmasının ardından sizlerden şahsi veya maddi teminat isteyebilmektedir.


Ziraat Bankası online kredi başvurunuzu bu bağlantı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


5. Yapı Kredi


YapıKredi
YapıKredi

Yapı Kredi Bankası; 5 Bin, 8 Bin ve 15 Bin TL’ye kadar olan kredi ihtiyaçlarınız için yüzde 1.21 ve yüzde 1.13 oranlarında aylık faiz oranı sunuyor. 24 ya da 36 ay geri ödeme seçenekleri mevcut. Biz bu kredi seçeneği genel olarak inceledik fakat eğer emeklilik gibi özel durumunuz varsa, banka şubeleriyle iletişime geçerek kendinize en uygun krediyi bulabilirsiniz.


Yapı Kredi online kredi başvurusu işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.


6. Finansbank Enpara


Finansbank Enpara
Finansbank Enpara

Finansbank’ın şubesiz bankacılık ürünü olan Enpara ile hiçbir masraf ödemeden kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Minimum 1.000 TL maksimum 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredi çekebiliyorsunuz. Eğer, Enpara müşterisi iseniz hemen girişinizi yaparak başvurunuzu gerçekleştirin. Başvurunuz olumlu olarak sonuçlanırsa, kredi tutarı vadesiz hesabınıza yatırılacaktır.


Enpara müşterisi değilseniz, buradan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


7. TEB


TEB
TEB

Normal İhtiyaç kredisi ve acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için Pratik Kredi adı altında ürünleri bulunan TEB, 36 ay geri ödeme seçenekleriyle kredi verebiliyor. Aylık faiz oranı yüzde 1.65 seviyesinde. Vade dilimi ve çekilen kredi tutarına göre faiz oranları değişiklik gösterebiliyor.


TEB için online kredi başvurusunu bu bağlantı üzerinden yapabilirsiniz.


8. Garanti Bankası


Garanti Bankası
Garanti Bankası

Birçok kampanyasıyla kredi denince akıllara ilk gelen bankalardan biri olan Garanti Bankası, bireysel destek kredisi veren önemli bankalardan… Garanti’nin geniş kredi ürünleri bulunuyor. Örneğin, e-Kredi ürünüyle kredi çekmek isterseniz faiz oranları vadelere göre daha düşük olabiliyor.


6 aydan 36 aya varan vadelerle online kredi başvurusunu buradan yapabilirsiniz.


9. ING Bank


ING Bank
ING Bank

ING Bank, önemli kredi kampanyaları yapan bankalardan biri. Özellikle emekli tüketiciler ING’den kredi alırken, bu durumlarını bildirirlerse daha cazip avantajlardan yararlanabilirler. Bunun dışında, herkes için ING bankası 7.000 TL tutarında krediyi aylık 89 TL’lik taksit tutarıyla ödeme imkanı sunuyor. Faiz oranı yüzde 1.05 seviyesinde.


ING Bank kredi ürününe buradan başvuru yapabilirsiniz.


10. BankPozitif


BankPozitif
BankPozitif

50 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz BankPozitif, çekeceğiniz krediyi adresinize kadar getiriyor. Geri ödemelerinizi 36 aya varan vadelerle gerçekleştirebiliyorsunuz. Vadelere göre değişiklik gösterse de kredi aylık faiz oranı yüzde 1.25 seviyesinde.


BankPozitif online kredi başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz.


Ayrıca, Cepten Kredi Başvurusu için 6 Banka adlı yazımızın ilginizi çekebileceğinizi düşünüyoruz. Cep telefonunuzdan kredi başvurusu yaparak da zamandan vakit kazanabilirsiniz.