İş Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanma 0850 724 0 724

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanma 0850 724 0 724

Türkiye İş Bankası’nın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir ve müşteri temsilcisine direkt bağlanma suretiyle bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.


Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan İş Bankası’nın çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcisine bağlamak için gerekli adımları izleyebilirsiniz.


İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


İş Bankası Müşteri Hizmetleri Bölümünde bir temsilciye ulaşmak için aramanız gereken numara ve yapmanız gerekenler aşağıda listelenmiştir.


Aranacak telefon numarası: 0850 724 0 724


Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma: 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayın. Otomatik bir sesli yanıt sistemine bağlanacaksınız. Müşteri numarası ve şifresi ile işlem yapmak için 2’yi, Kart numarası ve şifresi ile işlem yapmak için 3’ü tuşlayın. İstenen bilgileri girip yapmak istediğiniz işlemi seçtikten sonra sesli yanıt sisteminin sunduğu seçeneklerin tamamını dinleyin ve “müşteri temsilcisi” seçimini tuşlayın.


Müşteri numarası ve şifrenizi ya da kart numarası ve şifrenizi bilmiyorsanız, sesli yanıt sistemini dinlemeye devam edin. Okunan seçeneklerden “müşteri temsilcisi” seçimini tuşlayın. İş Bankası müşteri numarasını aradığınızda ve müşteri numaranız ya da kredi kartı numaranız ile giriş yaptığınızda daha öncelikli hizmet ayrıcalığından yararlanabileceğinizi unutmayın.


Destek Saatleri: İş Bankası Müşteri Temsilcileri haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir. İstediğiniz her gün ve saatte müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.


İş Bankası Telefon Şubesi İle Yapabileceğiniz İşlemler


İş Bankası Telefon Şubesi ile banka hesapları, kredi kartları ya da krediler gibi bankacılık işlemlerinizi sesli yanıt sistemini kullanarak ya da müşteri temsilcisine bağlanarak kolayca yapabilirsiniz.


İş Bankası çağrı merkezi numarasını arayarak vadeli veya vadesiz Türk lirası ya da döviz hesabı, birikimli mevduat hesabı ve yatırım hesabı gibi hesap açılış işlemleri yapabilirsiniz. Öte yandan hesaplarınıza ait limit güncellemeleri gerçekleştirebilir veya bakiyelerinizi kontrol edebilirsiniz.


Yatırım işlemleri bölümünde, hisse senedi ve fon alım satımı gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanarak yatırım işlemlerine yönelik bilgi alabilirsiniz.


İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak EFT, havale ve döviz transferi (swift) gibi para gönderme işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca fatura ödemeleri yapmak ya da GSM TL yükleme için de telefon şubesini kullanabilirsiniz.


Kredi kart işlemleri menüsünden kredi kartı başvurusu, kredi kartı limit artırma, Maxipuan öğrenme, borç ödemeleri ve nakit avans gibi birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Son olarak, İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak repo ve faiz oranları, döviz fiyatları, yatırım fonu fiyatları veya işlem komisyon limit ve saatleri hakkında da bilgiler alabilirsiniz.