İş Bankası: Maximum Kart Kredi Kartı [İnceleme]

İş Bankası: Maximum Kart Kredi Kartı [İnceleme]

İş Bankası‘nın avantajlı kredi kartlarından biri olan Maximum Kart, 200.000’in üzerinde bulunan üye iş yerleriyle hizmet sunuyor. Tüm Maximum kart noktalarında taksitli alışveriş yapabileceğiniz gibi Visa ya da Mastercard amblemi gördüğünüz tüm noktalarda kartınızı kullanabiliyorsunuz.


Maximum Kartınızla yapacağınız her alışverişten MaxiPuan kazanırsınız, puanlarınızı isteğinize göre biriktirebilir ya da Maximum üye iş yerlerinde anında para yerine kullanabilirsiz.


İş Bankası Maximum Kart Özellikleri


Taksitli nakit avans ile, acil nakit ihtiyaçlarınız için bankanıza ek bir başvuru yapmanıza gerek kalmadan sahip olduğunuz Maximum Kart’ınızla Taksitli Nakit Avans çekip 9 aya varan taksitlerle kolayca ödeyebiliyorsunuz. Maximum Kartların en avantajlı özelliklerinden biri Müzekart özelliği taşımasıdır. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Müzekart ile giriş yapılabilen tüm müzeleri 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde ziyaret edebiliyorsunuz.


Maximum Kart’ınızla yaptığınız tek ödemeli alışverişlerinizi isteğinize göre anında taksitlendirme imkanınız bulunuyor. Maximum Kart’ınızla yaptığınız tek ödemeli 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebiliyorsunuz. Üstelik ödeme erteleme işlemlerinizi hızlı bir şekilde internet kanalı ile de yapabiliyorsunuz. Günümüzde artış gösteren internet kullanımı ve e-alışverişler için Maximum Kart, sizlere güvenli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Maximum Kart’ın Parakod, MaxiMobil, Maximum Sanal Kart, MaxiNet hizmetleriyle internet üzerinden güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.


Düzenli fon alım talimatıyla, birikim ve tasarrufun önemi her geçen gün arterken Maximum Kart’ınıza vereceğiniz bir talimatla küçük tasarruflarınızı anında büyük birikimlere dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Vereceğiniz talimatla otomatik olarak fon alımı yapabilirsiniz.


Yaşamın hızına ve teknolojiye Maximum Kartla yakın olabileceğinizin diğer kanıtlarından biriyse Temassız Ödeme özelliği olsa gerek. Şifrenizi girmek yerine, saniyeler içersinde temassız özellikli Maximum Kart’ı pos cihazına tutarak ödeme yapabiliyorsunuz.


31 Ekim 2008 tarihi itibariyle, bir defaya mahsus olmak üzere, bankada sahip olduğunuz tüm kredi kartlarınızın limitleri toplanır ve bu tutar müşteri limitiniz olarak belirlenir. Daha sonraki ilave kredi kartı talepleriniz size müşteri limitiniz değiştirilmeden ilave bir kart daha verilerek karşılanacaktır. Bu şekilde, müşteri limitinizi aşmadan size verilmiş olan kartlar çeşitlendirilmekte ve harcamalarınızda her kartı kendi limitleri dahilinde istediğiniz gibi kullanabileceksiniz.


Maximum Kredi Kartı Başvurusu


İş Bankası’nın kredi kartına başvurunuzu internet üzerinden vereceğimiz bağlantı ile gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda şubeler aracılığı ile de gerçekleştirebiliyorsunuz.


Maximum kart başvurusu için biz size aidatsız olanı öneriyoruz, başvuru bağlantısına gittiğinizde dolduracağınız formda aidatsız özelliğini seçerseniz yıllık herhangi bir kart kullanım ücreti ödemiyorsunuz.


Maximum Kredi Kartı Başvuru Formu