Enpara ile İnternetten Hızlı Kredi ile Para Hesabınızda

Enpara ile İnternetten Hızlı Kredi ile Para Hesabınızda

Daha önce belki de sayfalar dolusu internetten başvuru yaparak alabileceğiniz kredi veren bankaları tanıttık ama bu kez gerçekten son derece hızlı bir şekilde kredi çekebileceğiniz bir hizmeti tanıtmak istiyoruz.


Finansbank, geliştirdiği şubesiz bankacılığı Enpara ile müşterilerine kolaylık sağlamaya devam ediyor. Şöyle ki, eğer Enpara müşterisiyseniz internet şubesine giriyorsunuz ve 30.000TL’ye kadar ciddi anlamda dosya masrafı, sigorta ücreti ya da herhangi bir tek kuruş para ödemeden kredi çekiyorsunuz. Krediniz anında hesabınıza nakit olarak geçiyor ve dilediğiniz gibi kullanmaya başlıyorsunuz.


Şu anda Enpara’da minimum 1000TL ve en fazla 30.000TL’ye kadar kredi çekilebiliyor. Eğer Enpara müşterisi değilseniz, elbette bir Enpara hesabı açtırabilirsiniz. Enpara’nın neden masrafsız olduğunu hatırlatmamız gerekirse, bildiğiniz gibi bu bankanın herhangi bir şubesi yok, işlemlerinizi sadece internet ve telefon bankacılığı üzerinden yapıyorsunuz. Böylece karşı tarafın herhangi bir masrafı olmadığı için sizlere eft, havale, fatura ödemeleri ve daha fazlası bankacılık işlemlerinizden tek kuruş para almıyor. Aynı şekilde sunduğu kredi hizmetinde de masraf almıyor.


Türkiye’de ilklerin banka hizmetlerinden biri veren Enpara ile internetten anında kredi çekebiliyorsunuz.


Aşağıdaki tablodan bankanın kredilerde sunmuş olduğu vade, taksit ve faiz oranı bilgilerine bakabilirsiniz.

Taksit Sayısı

Faiz OranıMaliyet OranıAylıkAylıkYıllık


1-12 ay% 1,09%1,31%15,70
13-24 ay% 1,09%1,31%15,70
25-36 ay% 1,09%1,31%15,70

Enpara’da hızlı kredi başvurusu yapmak için en başında belirtiğimiz gibi Enpara müşterisi olmanız gerekiyor, eğer internet şubesine girebiliyorsanız hemen başvurunuzu yapıp, nakit kredi bedelini hesabınızda görebilirsiniz.


Bir not yazmamızda fayda var, eğer kredi notunuz düşük seviyedeyse bankadan olumlu ya da hızlı bir sonuç alamayabilirsiniz. Bu konuda Şaşırtıcı 5 yolla kredi notu yükseltmek mümkün olduğunu hatırlatmak isteriz.