Garanti Bankası’nın iGaranti uygulaması paranızı akıllıca yönetmenizi sağlıyor

Garanti Bankası’nın iGaranti uygulaması paranızı akıllıca yönetmenizi sağlıyor

iGaranti, Garanti Bankası’nın bankacılık işlemlerini basitleştirdiği ve finansal avantajlar sağlayan bir mobil uygulamadır.


iGaranti‘yi iPhone veya Android işletim sistemli telefonlara indirilerek kullanmaya başlayabilirsiniz. iGaranti uygulaması ile; havale/EFT, fatura ödemeleri gibi pek çok günlük bankacılık işlemleri yapabilmeniz mümkün.


Günlük bankacılık işlemlerinin yanı sıra uygulamayı özel kılan farklı avantajları da var. Örneğin sürekli yaptığınız ödemeleriniz uygulama yoluyla takip ediliyor ve ödemelerinizin vakti geldiğinde önceden bilgilendiriliyorsunuz. Bunun dışında para biriktirme gibi isteklerinize özel tekliflerde alabilmeniz uygulamayla mümkün olabiliyor. iGaranti ile en sık alışveriş yaptığınız yerlerde de özel alışveriş fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.


iGaranti’yi basitçe bankacılık işlemlerinin, alışveriş fırsatlarının ve birikim planlarınızın tümünü cep telefonunuza sığdıran bir cüzdan olarak düşünebilirsiniz.


iGaranti mobil uygulamasını telefonunuzun işletim sistemine göre App Store ve Google Play mağazalarından indirebilirsiniz.


Garanti Bankası müşterileri mevcut cep veya internet şubesi giriş bilgileriyle iGaranti uygulamasına giriş yaparak, uygulamayı hemen kullanmaya başlayabiliyor.


Garanti Bankası müşterisi olmayanlar da uygulama üzerinden üyelik bilgilerini doldurarak, iGaranti’ye üye olabiliyorlar. Yeni üyeliklerde imzalanması gereken sözleşmeler adresinize bir kuryeyle ücretsiz olarak getiriliyor ve üyeliğiniz tamamlanıyor. Bu seçenek dışında Garanti Bankası şubelerine giderek de üyeliğinizi tamamlamanız ve sözleşmeleri imzalamanız da mümkün.