Finansbank, Konuşturan Kredi ile Turkcell’den Telefon

Finansbank, Konuşturan Kredi ile Turkcell’den Telefon

Finansbank‘ın sunduğu Konuşturan Kredi kampanyasıyla Turkcell‘den taksitli telefon alabilmeniz mümkün.


Cep telefonu alımlarına kredi kartıyla taksit yapılmadığı için, taksitli seçeneklerle yeni bir cep telefonu almak isteyenler bankaların ihtiyaç kredilerine yönelmeye başlamışlardı. İhtiyaç kredisi veren bankaların çoğuda dosya masrafı, faiz, sigorta gibi ücretler ödemek zorunda kalıyor ve taksitli telefon almaya neredeyse pişman ediliyorlardı.


Finansbank ve Turkcell’in düzenlediği ortaklaşa hizmet ile artık ihtiyaç kredisi; dosya masrafı, faizler bitti. Turkcell mağazalarından alacağınız telefonlar için internetten Finansbank’ın Konuşturan Kredi kampanyasına başvuruyorsunuz ve hiçbir şekilde faiz, masraf ödemeden yeni bir telefona sahip olabiliyorsunuz. Üstelik taksitli olarak.


Biraz daha detaylı anlatmak istiyorum. Ayrıca sadece telefon dedim ama tabletler içinde bu hizmet geçerli. Finansbank’ın sunduğu bu hizmet Turkcell’den istediğiniz cihaz bedelinin miktarı kadar kredi veriyor. Örneğin, iPhone 6 16GB fiyatı Turkcell’de 2,399 TL ise, banka size bu miktarda kredi veriyor. Başvuru esnasında size almak istediğiniz cihazın markası, taksit seçenekleri (12, 24, 36 ay) soruluyor ve fiyat talepleriniz doğrultusunda belirleniyor. Kredinizin onayı anında cep telefonunuza bildiriliyor. Kredi taksitleri dışında ekstra başka bir ücret ödemiyorsunuz.


Finansbank Konuşturan Kredi Başvurusu


Bu bağlantı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternetten başvuru yapmak istemiyorsanız, Turkcell Bayilerinden de başvuru yapma imkanınız var.


Başvurusu Olumlu Sonuçlananlar Ne Yapmalı?


Az önce yukarıda verdiğim bağlantı üzerinden başvuru yaptıysanız, Finansbank cep telefonunuza olumlu ya da olumsuz bir mesaj gönderecek. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlandıysa, SMS’te kredinin geçerlilik tarihi yazacak. Bu tarihten itibaren 7 gün içerisinde kimlik fotokopisi ile birlikte herhangi bir Turkcell Bayisine gidebilirsiniz. Sizden kimliğiniz dışında herhangi bir belge istenmeyecektir.


Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz olursa, yorum bölümünden iletebilirsiniz.