Finansbank: CardFinans Kredi Kartı [İnceleme]

Finansbank: CardFinans Kredi Kartı [İnceleme]

Finansbank’ın sunduğu CardFinans onbinlerce üye iş yeriyle avantajlı bir kredi kartı olarak karşımıza çıkıyor. CardFinans’ın sağladığı avantajlara bakalım… CardFinans’tan Anında Kredi acil nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden karşılayabilmeniz için geliştirildi.


Bundan böyle önemli ihtiyaçlarınızı ötelemek zorunda kalmayacaksınız. Hızlı, formalitesiz, kefilsiz ve düşük işlem ücreti ile Anında Kredi’nizi ‘anında’ alacaksınız.


Finansbank CardFinans Özellikleri


Fatura ödemeleriniz için tek yapmanız gereken CardFinans’ınızı kullanmak! CardFinans ile ister Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, ister Tek Seferlik fatura ödemelerinizi gerçekleştirin. Taksit kolay özelliği ile alışveriş yaptığınız mağazada taksit uygulaması yok ve ödemenizi kartınızdan tek ödeme ile yapmak zorunda kaldınız. Hiç üzülmeyin. TaksitKolay talimatı vererek, CardFinans’ınızla yaptığınız harcamayı hemen taksitlendirin.


Harcama uyarı servisi özelliği ile kredi kartı ekstrenizde beklenmeyen süprizlere SON! Harcama Uyarı Servisi hizmetine ücretsiz kayıt olarak, aylık hesap özeti tutarınız talimatınız ile belirlemiş olduğunuz rakama ulaştığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.


Belirlemiş olduğunuz limite, geçmiş dönemden gelen ve o aya yansıyacak taksit tutarı da dahil edilir. Beklenmeyen sürprizler hayatınızın akışını değiştirebilir. CardFinans Ekstre Güvencesi Hayat Sigortası yaptırın, zor günlerinizde size destek olacak, hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olacak bir korumanız olsun. Zor günlerde ekstre ödemelerinizi düşünmeyin.


Taksitli Nakit Avans özelliği sayesinde, ihtiyaç anında, CardFinans’ınızla 7 gün / 24 saat nakit çekin. 6 ya da 9 taksitte ödeyin. Üstelik önceden belirlenmiş uygun faiz oranıyla, her ay ekstra faiz ödemeden.


CardFinans Eğitim ve Sağlık Programı’na üye olarak, hem geleceğinizi hem de yaşam kalitenizi ilgilendiren harcamalarınızı zorlanmadan yapın. 1 yıl boyunca, CardFinans üye işyeri olsun ya da olmasın, CardFinans ile tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin/tek seferde eğitim ve sağlık harcamalarınızı aylık 5 TL ücret karşılığında, vade farksız 4 taksitte ödeyin. CardFinans Eğitim ve Sağlık Programı’na üye olarak, hem geleceğinizi hem de yaşam kalitenizi ilgilendiren harcamalarınızı zorlanmadan yapın.


İhtiyaçlarınızı gerektiği zamanda karşılamak, istediklerinizi satın alabilmek için bir sonraki ayı beklemenize gerek yok! CardFinansınızla yaptığınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızda ‘Harcama Öteleme’ hizmetinden yararlanın; ödemelerinizi 1 sonraki aya öteleyin. Finansbank kredi kartı ödemelerinizi rahatça yapmanız için bir seçenek sunuyor. Ekstre Taksit ile kredi kartı ekstrenizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan borcunuzu 6 ya da 9 ay taksitlendirebilirsiniz. Ekstre Taksit devreden borcunuzu bir sonraki ekstrenize yansıtmak yerine küçük taksitlere böler, ödemeleriniz hafifler. Size de kredi kartı borcunuzu kolayca ödemek düşer.


S-posta, yeni nesil bir SMS ekstre hizmetidir. Talimat verdikten sonra her ay kredi kartınıza ait ekstre bakiyeniz, asgari ödeme tutarınız ve son ödeme tarihiniz size SMS ile gönderilir. Ayrıca SMS metninin sonunda, ekstre görseline bir tık’la ulaşabileceğiniz bir link bulunmaktadır. Bu link’e tıkladığınızda cep telefonunuzdan Internet’e bağlanarak ekstrenizi kolayca ve hızlıca görüntüleyebilirsiniz.


Finansbank CardFinans Başvurusu


CardFinans kredi kartına başvuru yapmak için aşağıda vereceğimiz bağlantı yoluyla bir form doldurmanız yeterli olacaktır. Bu formu doldurmadan önce cep telefonu numaranız ve T.C. kimlik numaranızı yanınızda hazır bulundurunuz.


Finansbank CardFinans Başvuru Formu