Fibabanka’dan Bireysel İhtiyaç Kredileri

Fibabanka’dan Bireysel İhtiyaç Kredileri

Hangimiz zorlu süreçlerden geçmiyor, dönem dönem maddi sıkıntılar yaşamıyoruz ki? Hayat her an karşımıza farklı sürprizlerle çıkıyor bizleri şaşırtıyor. Yalnızca şaşırtmakla da bırakmayan bu sürprizler bazen bütçemizde büyük değişikliklere neden olabiliyor. Yeni alınan ev, araba, çocuğumuzun kazandığı üniversite masrafları, evimize yeni dâhil olan çocuğumuzun doğum masrafları derken; imdadımıza Fibabank ihtiyaç kredisi yetişiyor.


Bizlere bu kadar zorluklar karşısında sunduğu bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, ev kredisi gibi birçok kredi ile yükümüzü hafifletiyor. Banka yalnızca bu kredi imkânlarıyla da sınırlı kalmayıp müşterileri için yıl içerinde hazırladığı yılbaşı kredileri ve bayram kredileri gibi kampanyalı kredileriyle sizlere hizmet veriyor. Sizlerin bankası Fibabank bireysel kredi seçenekleri ile birlikte gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün kendisini değiştirmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktadır. Banka bünyesinde, bankaya ait çağrı merkezlerinde çalışan birçok deneyimli ve güler yüzlü personeller sektörde ki en iyi hizmeti siz değerli müşterilerine sunabilme adına canla, başla çalışmaktadırlar.


Ayrıca bankaya ait internet bankacılığı imkânlarından da gün içerisinde 7/24 kesintisiz sunulan fatura ödeme, havale yapma ve kredi başvurularında bulunma gibi birçok hizmet de yer almaktadır. Sizlerin memnuniyetini kazanmak ve sizleri zamandan tasarruf ettirebilmek adına gelişen birçok teknoloji imkânlarını bünyesinde bulunduran banka sektöre dâhil olduğu günden bu güne her zaman sizlerin çıkarını gözetmektedir. Kredi başvurularınızda sizleri şubeye kadar yormayan banka internet üzerinden yalnızca beş dakika içerisinde yapmış olduğunuz başvuruları hemen değerlendirerek sizlere olumlu dönüşler yapmaktadırlar.


Fibabanka Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu


Sizlerde kredilerinizin onaylanması ile birlikte, en yakın şubeden Fibabank bireysel kredinizi alabilirsiniz. Bu derece kaliteli hizmeti çok kısa süreler içerinde sizleri mağdur etmeden sunan banka daha uzun yıllar sizlerin tercihlerinde ilk sıralar da yer alacaktır. Sizlerde bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, ev ve araba kredisi gibi birçok kredi başvurularınızı yapmadan önce mutlaka Fibabanka’da ki kredilere göz gezdirin. Bu bankada yer alan kredilere bakmadan yapacağınız diğer banka kredileri uygulanan faiz oranları, alınan masraflar ve düşen aylık ödemeler bizim bankamız bünyesindeki kredilere oranla çok daha yüksek olacak ve bütçenizi zorlayacaktır.


Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu için buradan kişisel bilgilerinizi doldurun, SMS onayı adımını tamamlayın ve bankadan size geri dönüş yapmalarını bekleyin.