Enpara.com, 8 Temmuz’da bir süre çevrimdışı kalabileceğini bildirdi

Enpara.com, 8 Temmuz’da bir süre çevrimdışı kalabileceğini bildirdi

QNB Finansbank’ın dijital bankacılık platformu Enpara.com, müşterilerine uygulama üzerinden ilettiği bir bildirimle, periyodik bakım nedeniyle 8 Temmuz Cumartesi günü 03.00 – 07.00 saatleri arasında hizmet veremeyebileceklerini belirtti.


Enpara.com yaptığı açıklamasında “750.000 bakımına giriyoruz! Sayısı 750.000’e ulaşan Enparalılara daha iyi hizmet verebilmek için 8 Temmuz Cumartesi sabahı, saat 03.00 – 07.00 arasında sistemlerimizin periyodik bakımını yapacağız. Bu süre boyunca kanallarımızı ve Encard’ınızı kullanamayabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.


Enpara.com’un yaptığı kısa açıklamadan anlaşıldığı kadarıyla, kesin olmasa da belirtilen gün ve belirtilen saatler aralığında platformun internet, telefon bankacılığı gibi kanalları ve Encard’ın kullanılması zaman zaman mümkün olmayacak.


Siz de 750 bin Enpara.com müşterisinden biriyseniz, 8 Temmuz Cumartesi günü belirtilen saatler aralığında bir hastanenin acil servisinde ödeme yapamadığınız için mahsur (!) kalabilir ya da çok daha iyimser olmak gerekirse, arkadaşlarınızla eğlenceden eğlenceye koştuğunuz bir Cumartesi gecesinde ödeme (!) yapmaya yeltendiğiniz esnada Encard’ınızın azizliğine uğrayabilirsiniz.


Bu sebeple yanınızda alternatif bir debit ya da kredi kartı veya fazladan bir miktar nakit bulundurma fikrini belki düşünmek isteyebilirsiniz.