Bedelli Askerlik Kredisi Veren 10 Banka

Bedelli Askerlik Kredisi Veren 10 Banka

Onlarca sene büyük umutlarla beklenen bedelli askerlik çıktı. Askerliğini bedelli olarak yapmak isteyen çoğu kişi bedelli askerlik kredisi veren bankalara kredi başvurularında bulunmaya başladı. Bankalar da ardı arkası kesilmeyen bedelli askerlik kredisi için avantajlı kampanyalar düzenlemeye başladılar.


18 bin TL olan bedelli askerlik parasını denkleştiremeyen kişilerin başvurduğu bedelli askerlik kredisi hizmetleri için sizlere bir liste hazırladık.


1. DenizBank Bedelli Askerlik Kredisi


Bedelli askerlik kredisi konusunda en hızlı davranan bankalardan biri olan DenizBank, bedelli ücreti olan 18 bin TL için uygun teklifler sunuyor. 36 aya varan vadeler üzerinden bedelli ücretini taksitlendiren banka, taksitleri 648 TL tutarında tahsil ediyor. 36 ay vadeli kredinin faiz oranı yüzde 1,14. Bu faiz oranı 24 ay içinde aynı şekilde değişmiyor.


36 ya da 24 ay değil de daha kısa vadelerde bedelli kredi almak istiyorsanız 12 ay vadenin faiz oranı yüzde 1,09.


2. TEB Bedelli Askerlik Kredisi


İhtiyaç kredisi adı altında bedelli askerlik kredisi veren Türk Ekonomi Bankası (TEB), aylık yüzde 0,99 faiz oranıyla 36 ay vadede 18 bin TL kredi veriyor. TEB’den bedelli askerlik kredisi almanız durumunda 36 ay vadede ödeyeceğiniz kredi taksit tutarı 617,44 TL oluyor.


3 ay taksit erteleme imkanı da sunan TEB’in bu erteleme seçeneğini de kullanmak istiyorsanız aylık faiz oranını yüzde 1,05 olarak hesaplamanız gerekecek.


3. Garanti Bankası Bedelli Askerlik Kredisi


Bedelli askerlik başvurularının sona ereceği güne kadar 18 bin TL kredi vermeye devam edecek olan Garanti Bankası, yüzde 1,14 faiz oranıyla kredi veriyor. Ayrıca, Garanti Bankası bedelli askerlik kredi başvuruları için yüzde 0,5 masraf talep ediyor.


Garanti Bankası 36 ay vadede bu hizmeti veriyor. Şunu ekleyelim, eğer bedelli askerlik için sadece bir miktar kredi almak istiyorsanız faiz oranları yüzde 0,95 seviyesine kadar gerileyebiliyor.


4. Akbank Bedelli Askerlik Kredisi


640 TL taksitli ödemelerle 36 vadede bedelli askerlik kredisi sunan Akbank, başvurular sırasında dosya masrafı ve ek bir belge istemiyor. Ayrıca, ek bir ücret ödemeden bugün aldığınız kredinizi 3 ay sonra ödemeye de başlayabiliyorsunuz.


Kredi faiz oranları değişmiyor olsa da vade sayısını 12 veya 24 aya düşürebiliyorsunuz. 12 vadede ödeme seçeneği ile aylık 1,640 TL taksit ödemeniz, 24 ay vadede ise 889 TL ödemeniz gerekecek. 36 ay vade de ise kredi taksitinizi aylık 640 TL olarak ödeyebilirsiniz. Faiz oranı ise tüm vadeler için yüzde 1,17 olarak belirlenmiş.


5. Şekerbank Bedelli Askerlik Kredisi


Akbank gibi bedelli askerlik kredilerinden masraf almayacağını açıklayan Şekerbank, 36 aya varan vadelerle yüzde 1,15 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor.


Şekerbank’ın sunmuş olduğu bu kredi hizmetinden yararlanırsanız, 18 bin TL için 36 vadede yüzde 1,15 faiz oranıyla aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 637.81 TL olacak. Şekerbank’tan bedelli askerlik kredisi alabilmek için şubelere başvurmanız yeterli olacaktır.


6. BankPozitif Bedelli Askerlik Kredisi


Başvurduğunuz kredileri kapınıza kadar getiren BankPozitif’in bedelli askerlik için hazırladığı kredi vade oranı 36 ay. BankPozirif’ten kredi almanız durumunda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 650 TL olacak.


BankPozitif bedelli askerlik oranı için 36 ay vade dışında çeşitli vade imkanları da sunuyor. 36 vadede yüzde 1,25 alan banka vade sayısının düşmesiyle faiz oranını da düşürüyor. BankPozitif’in bu kredi paketine internet üzerinden ya da telefon bankacılığı üzerinden başvurabilirsiniz.


7. ING Bank Bedelli Askerlik Kredisi


“Eski köye yeni adet” sloganıyla sıklıkla reklamlarını gördüğümüz ING Bank’ta askerliğini bedelli olarak yapmak isteyen fakat parasını denkleştiremeyen kişilere aylık yüzde 1,14 faiz oranıyla kredi imkanı sağlıyor.


Yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti de talep eden ING Bank, 36 ay vadede ödeme imkanı sunuyor. ING Bank’ın bu vade ve oranlarda kredi taksit tutarı da aylık 637 TL oluyor.


8. Burgan Bank Bedelli Askerlik Kredisi


12, 18 ve 24 ay vadelerde 18 bin TL bedelli kredisi veren Burgan Bank, kredinin geri ödemeleri için aylık 649,44 TL talep ediyor. Yaklaşık 90 TL kredi masraf tutarı bulunan Burgan Bank kredisinin toplam geri ödemesi yine yaklaşık olarak 23 bin liraya denk gelmektedir.


Burgan Bank şubeleri ya da internet şubesi üzerinden bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz.


9. ABank Bedelli Askerlik Kredisi


Yüzde  1,09 faiz oranlarıyla bedelli askerlik kredisi sunan ABank, 36 ay vadede geri ödeme planı sunuyor. 18 bin TL kredi için vade oranı 12 olursa faiz oranı 1,09 olurken, 24 ay içinse faiz oranı yüzde 1,13 oluyor.


ABank, bedelli askerlik kredisi için gelir belgesi ve maaş bordrosu talep etmektedir. ABank’tan alacağınız 36 ay vadedeki kredinin geri ödemeleri ise aylık toplam 635 TL olmaktadır.


10. Odeabank Bedelli Askerlik Kredisi


Sadece nüfus cüzdanı ve gelir belgesiyle bedelli askerlik kredisine başvurabileceğiniz Odeabank, 18 bin TL kredi için aylık yüzde 1,09 faiz oranı uyguluyor. 36 ay vade seçeneği sunan Odeabank, 150 TL kredi sigorta ücreti dışında kredi tahsis ücreti talep etmiyor.


Odeabank’ın bu kredisine başvuruda bulunmak için şubeleri ziyaret edebilirsiniz.