Alışverişlerde Nakit Yerine Banka Kartı Kullanın Kazanın

Alışverişlerde Nakit Yerine Banka Kartı Kullanın Kazanın

Alışverişlerde nakit yerine banka kartlarımızı kullandığımızda birçok avantaj kazanabiliyoruz. Özellikle Nakit yerine neden banka kartı kullanmalıyız? sorusunun cevabını herkes arıyor. Bunu biraz açıklamamız gerekirse, nakit yerine banka kartlarıyla alışveriş yaptığımızda para konusunda son derece güvenli olabiliyoruz. Yanımızda taşıdığımız nakit paraları düşürebilme ya da çaldırma imkanımız varken, banka kartlarıyla ilgili böyle bir kayıptan söz etmemiz mümkün değildir.


Zaten banka kartlarımız çalınsa bile şifresini sadece biz biliyoruz ve bankaya yapacağımız tek bir telefonla kartımızı iptal edebiliyoruz. Bunun dışında gelir ve giderlerimizi takip edebiliyoruz. Banka kartından yaptığımız harcamalar bize ekstre olarak her ay gönderiliyor, böylece gelir ve giderlerimiz için daha bilinçli davranışlar sergileyebiliyoruz.


Son olarak, Türkiye İş Bankası gibi bazı bankalar banka kartı kullanımı açısından müşterilerine çeşitli avantaj ve indirimler sağlıyor. İş Bankası’nın Bankamatik kartıyla yapacağınız harcamalar ve avantajlara bir bakalım:


50 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı


İş Bankası, Bankamatik kartından giyim, restoran, market sektörlerinde tek seferde ve farklı günlerde alışveriş yapanlar 100 TL ve üzeri 3. alışverişlerde 20 TL MaxiPuan, 5. alışverişe ilave 30 TL MaxiPuan ve toplamda 50 TL MaxiPuan kazanma şansı yakalıyor.


SHELL’de Bankamatik Kartına 25 TL MaxiPuan


Bankamatik kartından Maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt veya otogaz alışveriş yapan İş Bankası müşterileri 25 TL MaxiPuan kazanıyor.


Happy Center’da 15 TL MaxiPuan Hediye


Bankamatik kartlarından Happy Center’da tek seferde ve farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri ikinci alışverişler 15 TL MaxiPuan kazandırıyor.


Markafoni’den 15 TL MaxiPuan


Türkiye’nin en popüler internet alışveriş sitesi Markafoni.com’dan tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri alışverişler, alışverişlerin yüzde 10’y değerinde hediye MaxiPuan kazandırıyor.


Gratis’ten Bankamatik Karta 10 TL MaxiPuan


Gratis mağazalarından 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Bankamatik Kart kullanıcıları 10 TL MaxiPuan kazanma fırsatı yakalıyor.


Kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri İş Bankası’nın internet sitesinde bulabilirsiniz.